Relama
 • Kosmiczny Hosting

  prot.pl

  Duis lacinia tempor eros, vel elementum mi pretium sit amet. Vivamus lobortis orci ante, eget tristique purus porttitor at. Ut faucibus rhoncus accumsan.

  • Data dodania: 07/08/13
  • Wyświetleń: 700
  • Kliknięć: 700
  • CTR: 100%

Strony z PageRank 0:

 • Europejski Festiwal Smaku »

  Europejski Festiwal Smaku to cykliczna impreza o charakterze międzynarodowym odbywająca się każdego września w Lublinie. Pierwsza edycja Festiwalu miała miejsce w 2009 roku. Główną misją projektu jest pielęgnowanie wielokulturowości i dziedzictwa kulinarnego Lubelszczyzny, co udaje się z całkiem niezłym skutkiem.

  Gorąco zachęcamy do odwiedzin strony festiwalowej, a także zapraszamy na sam Festiwal, gdzie spacerując uliczkami Starego Miasta można rozkoszować się wyjątkowymi zapachami i skosztować niezapomnianych potraw.

  Bogaty program kulinarny imprezy to nie wszystko, ponieważ poza doznaniami smakowymi można delektować się także świetną muzyką. Nasz Festiwal odwiedziły już takie gwiazdy jak: Stan Borys, Czesław Mozil, Haydamaky i wiele innych.

  W ramach Festiwalu organizujemy wystawy, konkursy, pokazy kulinarne i degustacje, a także bezpłatne warsztaty jak chociażby "Smakuj życie wszystkimi zmysłami".

  Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników dobrego smaku do Lublina i oczywiście na naszą stronę festiwalową.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć bloga »

  Na tej stronie dowiesz się jak w prosty sposób założyć profesjonalnego bloga. Opisuję na niej dwa sposoby na jego utworzenie. Pierwszy sposób, najbardziej popularny, to bezpłatny blog utworzony na platformie blogowej. Drugi sposób, to utworzenie i prowadzenie bloga na własnym koncie hostingowym.

  Znajdziesz tu także artykuły i porady na temat tego jak zainstalować bloga, jak skutecznie go prowadzić, jak pisać aby był ciekawy, co zrobić aby na bloga przyciągnąć Czytelników i co najważniejsze jak sprawić żeby zechcieli na niego jeszcze wrócić. Poruszam istotne zagadnienia związane z bezpieczeństwem i w końcu piszę o tym jak zarabiać na blogu.

  Omawiam wady i zalety darmowych blogów oraz wady i zalety blogów utrzymywanych na własnym koncie hostingowym.

  Dla bardziej wymagających użytkowników opisuję przydatne wtyczki i to zarówno bezpłatne jak i te, za które trzeba autorom zapłacić. Mogą one całkowicie odmienić bloga i sprawić, że zarządzanie nim będzie czystą przyjemnością, a Czytelnicy zauważą, że trafili w miejsce gdzie po prostu o nich się dba.

  Ponadto znajdziesz tu bezpłatne, responsywne szablony dla WordPress'a, które można pobrać całkowicie bezpłatnie i wykorzystać na swojej stronie bez żadnych ograniczeń.

  Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stowarzyszenie Parafiada »

  Stowarzyszenie PARAFIADA im. św. Józefa Kalasancjusza powstało w 1992 roku i od początku swojej działalności realizuje swoje programy w duchu tradycji szkoły pijarskiej.

  W naszej pracy koncentrujemy się głównie na asystencji w procesie dorastania dzieci i młodzieży. W szczególności pochodzącej z tzw. środowisk zagrożonych społecznie i żyjącej w trudnych warunkach materialnych, często niestety skutecznie utrudniających rozwój i wejście w dorosłe życie.
  Wszystko co robimy koncentruje się wokół antycznej triady - STADION, TEATR i ŚWIĄTYNIA, co oznacza rozwój fizyczny, intelektualno-kulturalny, a także duchowy.

  Nasze Stowarzyszenie stało się swoistym centrum kreującym i jednocześnie realizującym wiele cennych inicjatyw prowadzonych w szkołach, domach dziecka, świetlicach czy klubach sportowych.

  Jedną z takich inicjatyw jest organizacja corocznie jednej z największych w Polsce imprez sportowych dla dzieci i młodzieży: Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć nasze działania. Zapraszamy także dzieci i młodzież do wspólnej organizacji i uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, imprezach, a także obozach w czasie wakacji i ferii zimowych.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Platforma o12. pl od 2003 roku udostępnia przyjazny i godny zaufania hosting. Nasze konta hostingowe cechuje nieograniczona przestrzeń dyskowa, nielimitowany transfer, nielimitowana liczba baz danych MySQL i wiele innych zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Pozwala to swobodnie prowadzić praktycznie dowolny rodzaj stron internetowych, od prostych witryn o charakterze wizytówek, po rozbudowane projekty e-commerce i inne.

  Poza zastosowaniem rozwiązań podnoszących stabilność i bezpieczeństwo danych naszych Klientów takich jak CloudLinux + CageFS, Varnish cache, Nginx czy choćby sprzętowe, np: szybkie dyski SSD, systemy chroniące przed atakami typu DDOS, itd… każdy nasz Klient ma możliwość samodzielnego odtworzenia danych na swoim koncie, w dowolnej chwili, jeśli tylko taka potrzeba zajdzie, bezpośrednio z wykonywanych przez nas kopii bezpieczeństwa przechowywanych na zewnętrznych maszynach.

  

Klienci do swojej dyspozycji otrzymują rewelacyjny system zarządzania cPanel. Pozwala on w prosty sposób zarządzać kontami e-mail, domenami, kontami ftp, witrynami, itp. Co więcej został on również zintegrowany z wieloma dodatkowymi usługami zewnętrznymi takimi jak Breezi, CloudFlare, SpamExperts czy Attracta.

  

Nasz hosting z cPanel udostępnia Klientom bogaty zestaw narzędzi do tworzenia stron www. Każdy Klient ma do swojej dyspozycji Kreatora Stron WWW bez żadnych ograniczeń z imponującym zbiorem darmowych szablonów, których ilość przekroczyła już 1000 i ciągle rośnie. Bardziej wymagający Klienci w banalnie prosty sposób, bo zaledwie jednym kliknięciem, zainstalują popularne systemy CMS takie jak WordPress, Joomla!, Drupal i setki innych.

  Istotna jest dla nas troska o zadowolenie naszych Klientów. Oferujemy dogodne formy komunikacji, takie jak: e-mail, system zgłoszeń, kontakt telefoniczny czy czat na żywo. Ponadto oferujemy bogate zasoby wiedzy online: bazę wiedzy, forum webmasterskie, ciekawostki i porady dotyczące webmasteringu, hostingu, które publikujemy w dziale "Wiedzodajnia".

  Rejestracja domen to kolejny ważny obszar naszej działalności. 

Jesteśmy oficjalnym partnerem NASK. Dzięki temu Klienci są pewni, że rejestrowane u nas domeny są należycie chronione, a wszelkie wymagane procedury zachowane.

  Zapraszamy do sprawdzenia naszych kont. Można je testować bez zobowiązań przez okres 14 dni.

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forum dla Webmasterów »

  Forum Majstrów Internetu SiteMajster. pl, to miejsce dla wszystkich tych, których pasjonuje tematyka związana z budową i prowadzeniem stron WWW i chcą swoją pasją dzielić się z innymi. To także miejsce dla wszystkich poszukujących wsparcia w obszarze webdeveloperki i tematów jej pokrewnych.

  Forum powstało jako dział platformy hostingowej o12. pl, będąc kanałem komunikacji skierowanym do i dla Klientów platformy.

  Znaleźć tu można wiele wątków dyskusji związanych z popularnymi skryptami takimi jak: WordPress czy Joomla, a także ze specyficznymi narzędziami o12 jak Kreator Stron WWW. Nie brakuje także rozmów na wiele innych tematów, gdzie użytkownicy forum pomagają sobie wzajemnie rozwiązywać zarówno proste jak i bardziej zawiłe problemy.

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i aktywnego uczestnictwa w życiu Forum Majstrów Internetu.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »