Relama
 • Kosmiczny Hosting

  prot.pl

  Duis lacinia tempor eros, vel elementum mi pretium sit amet. Vivamus lobortis orci ante, eget tristique purus porttitor at. Ut faucibus rhoncus accumsan.

  • Data dodania: 07/08/13
  • Wyświetleń: 700
  • Kliknięć: 700
  • CTR: 100%

Stowarzyszenie Parafiada

Stowarzyszenie PARAFIADA im. św. Józefa Kalasancjusza powstało w 1992 roku i od początku swojej działalności realizuje swoje programy w duchu tradycji szkoły pijarskiej.

W naszej pracy koncentrujemy się głównie na asystencji w procesie dorastania dzieci i młodzieży. W szczególności pochodzącej z tzw. środowisk zagrożonych społecznie i żyjącej w trudnych warunkach materialnych, często niestety skutecznie utrudniających rozwój i wejście w dorosłe życie.
Wszystko co robimy koncentruje się wokół antycznej triady - STADION, TEATR i ŚWIĄTYNIA, co oznacza rozwój fizyczny, intelektualno-kulturalny, a także duchowy.

Nasze Stowarzyszenie stało się swoistym centrum kreującym i jednocześnie realizującym wiele cennych inicjatyw prowadzonych w szkołach, domach dziecka, świetlicach czy klubach sportowych.

Jedną z takich inicjatyw jest organizacja corocznie jednej z największych w Polsce imprez sportowych dla dzieci i młodzieży: Międzynarodową Parafiadę Dzieci i Młodzieży.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć nasze działania. Zapraszamy także dzieci i młodzież do wspólnej organizacji i uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach, imprezach, a także obozach w czasie wakacji i ferii zimowych.

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.parafiada.pl:

Stowarzyszenie Parafiada


Lokalizacja firmy na mapie:

Stowarzyszenie Parafiada
Szczegóły strony www.parafiada.pl:

ID:

4

Tytuł:

Stowarzyszenie Parafiada

URL:

www.parafiada.pl

PageRank:

Kliknięć:

66

Wyświetleń:

1275

CTR:

5.18%

Data dodania:

13 08 2013
Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny msnbot 85 Odwiedziny googlebot 134

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: